Nyan Cat: Lost In Space

Nyan Cat: Lost In Space 1.0

Internetowy mem w akcji

Zalety

  • Ciekawa grafika
  • Opcje zmiany wyglądu kota

Wady

  • Powtarzalność

Dobry
7

Nyan Cat: Lost In Space to darmowa gra zręcznościowa na Android. Wyróżnia się specyficzną muzyką i niecodziennym bohaterem, którym jest ... internetowy mem. Jeśli jesteś fanem internetu, koniecznie sprawdź tą szaloną grę!

W Nyan Cat: Lost In Space Twoim zadaniem jest przelecenie tytułowym kotem jak największą odległość wykorzystując po drodze liczne platformy. Na trasie znajdziesz bonusy, które zwiększają liczbę punktów. Możesz więc zbierać pączki, mleko i cukierki, ale uważaj na latające spodki. Jeśli spadniesz z platform na sam dół przegrasz grę.

Sterowanie kotem jest bardzo proste, jedno tapnięcie to podskok, a dwa szybkie to dłuższy i wyższy skok. Nyan Cat: Lost In Space ma bardzo ciekawą, kolorową grafikę, która nie powinna zaskoczyć tych którzy znają już Nyan Cata z internetowych memów. Jest więc słodko i bajecznie, a wrażenie to potęguje zapadająca w pamięć, choć jednocześnie irytująca, muzyka.

Ciekawą opcją jest możliwość wyboru wyglądu kota. Można go zamienić w bohatera filmów (do wybory Alien, Predator, Spider Man czy Indiana Jones) lub zmienić mu narodowość (do wyboru opcja niemiecka, japońska czy francuska). Inne opcje są zablokowane na początku gry, ale można je kupić za zbierane w grze monety.

Nyan Cat: Lost In Space jest grą bardzo prostą, ale dzięki zabawnej grafice i uzależniającej muzyce trudno się od niej oderwać. To produkcja, którą powinni docenić przede wszystkim fani internetowych memów. Dla osób które nie znają Nyan Cat, może być niezbyt zrozumiała...

Nyan Cat: Lost In Space

Download

Nyan Cat: Lost In Space 1.0

Opinie użytkowników o Nyan Cat: Lost In Space